Má pověst mě předchází

Vykouzlím i spokejené klienty

FIRMA SONEPAR


Pro slavnostní otevření naší přestěhované pobočky do nových reprezentativních a větších prostor jsme hledali nějaký kulturní zábavný program pro pozvané hosty. Od začátku se nám líbila myšlenka pozvat na tuto událost kouzelníka. Kontakt na pana Jílka jsem našel na internetu, domluva byla rychlá a bezproblémová. Zvolili jsme vystoupení mikromagie, kdy pan Jílek chodil přímo mezi hosty a kouzla předváděl v bezprostřední blízkosti za aktivní účasti diváků. Byla to fantazie! Mladý usměvavý temperamentní kouzelník neuvěřitelně vtáhl do svého vystoupení postupně všechny hosty. Za mě, jako organizátora celé akce, mu patří velký dík. Byl to opravdu skvělý zážitek, který mohu jenom doporučit! Bc. Martin Lapáček

Adam Květ - ženich


Standa nám vytrhl trn z paty. Na poslední chvíli co nám to odvolal jiný moderátor (týden před svatbou) ač přes svůj plný program - se toho ujal. Přijel za námi až do Liberce, skoro 4 hodiny na cestě. A uspořádal nám parádní show. Hosté byli v úžasu a strašně si to užili. Proměnil večerní posvatební párty v něco mimořádného. Moderování/kouzlení vše zvládl na jedničku a nebylo co vytknout. Z odezvy od svatebčanů i personálu mohu vřele DOPORUČIT jakoukoliv spolupráci a pokud váháte, věřte, že jenom z jednání s ním budete rozhodnutí, že právě on je ta nejlepší volba.

Edita Kuličová


Kouzelník Stanislav Jílek účinkoval 15.6.2019 na našem dobročinném JARMARKU. I přesto, že musel cestovat přes celou republiku, dorazil včas, ještě dříve. Vše, na čem jsme se domluvili dodržel na 100%. Po celou dobu jeho úžasného vystoupení se skvěle bavili jak dětičky, tak i dospělí. Byli jsme s ním naprosto spokojeni a jsme strašně moc rádi, že jsme si vybrali právě jeho. Můžeme jen doporučit, lepšího kouzelníka jsme nepoznali, příště se budeme moc těšit a strašně moc Vám za vše děkujeme, byl jste dokonalý.

firma NIVEKO


Pan kouzelník Stanislav Jílek byl velmi příjemný, přátelský a k požadavkům z naší strany, na moderování i kouzelnické představení, přistoupil s nejvyšší zodpovědností. Díky němu si Den otevřených dveří užili jak dospělí, tak především děti. Svižnou komunikaci, flexibilitu, vstřícnost i dochvilnost jsme skutečně ocenili. Barbora Petrůjová

Oslava narozenin v NĚMECKU


Ještě jednou děkuji za vaše vystoupení. Od první chvíle byla spolupráce s Vámi bezchybná. Vaše SHOW skvěle pobavila nejen děti ale i dospělé. Všichni byli nadšeni a ještě dlouho o tom diskutovali. Opravdu jsme si to užili. S pozdravem a poděkováním Krainová

MUDr. Ivan Kalivoda - Svatba


S Vaším vystoupením (které bylo mimochodem až do večera utajené a vědel jsem o něm jenom já a můj svědek Kuba) jsme byli nejen my, ale všichni hosté doslova unešeni a jako zlatý hřeb večera ho vzpomínali i u snídaně. Přišel jste v úplně skvělou hodinu, vysotupení máte výborně zorganizované, jste profík, bavič, prostě přesně takhle jsem si to představoval. Vystoupení mělo drive a já (ale myslím že všichni) jsme se dobře bavili, a děcka byli taky rádi za balonky. Pane Jílku, ještě jednou Vám mnohokrát děkujeme za to že jste přijel. Vaše show je boží a rád podám dále jen pozitivní reference. Děláte to dobře, jen tak dále.

Lenka Cartiová


S Vašim vystoupením jsme byli velmi spokojeni, děti říkaly, že to byla nejlepší oslava - díky Vám. A my dospělí jen zírali. Já moc děkuji, že jste s námi byl od začátku a věnoval se dětem, když jsem třeba připravovala dort, moc jsem to ocenila. Domluva byla v pořádku, vše klaplo tak, jak jsme se domluvili. Včera si na Vás brala kontakt sestra jedné mé klientky. Děkuji Vám ještě jednou a doufám, že se zase setkáme.

Martina Dvořáková


Děkujeme za Vaše absolutně profesionální vystoupení, chvála na Vás zněla ze všech stran, komunikace bezvadná, ať už se sjednáním termínu nebo na místě. Děti, ale i rodiče byli nadšení, což je vidno i z fotek, ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na viděnou na lodínské pouti.

Hotel Peklo


Protože mohu srovnávat s výrazně dražšími kolegy od kouzelnického řemesla - nebyl to první firemní večírek, tak mohu potěšeně říci, že u Vás je výkon vs. cena vystoupení ve vynikajícím poměru!

Lucie Látalová


Dnes jsme měli tu čest, že jste nás poctil svou účastí na oslavě narozenin našich ratolestí. Vaše kouzelnické vystoupení bylo úžasné, chvílemi jsme nevěřili vlastním očím co vše dokážete. Super bylo, že jste ke kouzlení přizval i děti. Dále se nám velice líbil váš přístup k dětem. Ve všem jste jim na 100 procent vyhověl a to i v písničkách i přesto že si dost vymýšleli. Organizace celých narozenin neměla ani jednu chybičku. Obrovské díky a obdiv patří také vaší asistence, která byla super. Nikdy na žádné akci jsme nezažili, aby někdo vydržel dvě hodiny v kuse malovat dětem obrázky na obličej a nejen tam a navíc stále s úsměvem na tváři . Obrovské plus máte za vaši ochotu vstřícnost super a rychlé jednání. Ať jsem vám napsala jakýkoliv problém, tak vy jste ho do minutky vyřešil. Za nás 100 procentní spokojenost všem doporučuji. PS: všechny děti moc chválili a ptali se kdy opět dorazíte

ICE DRAGONS Telč


Okouzlující hokejový zážitek. Pan Stanislav Jílek je skvělý bavič a výborný kouzelník. Jeho představení bylo perfektně propracované a přizpůsobené naší narozeninovo-hokejové party. Výborně se bavili naši malí hokejisté i jejich rodiče. Ještě jednou Vám moc děkujeme a doporučujeme všem kteří se ještě rozmýšlejí jak zpestřit večírek, party či jinou akci. Pan Jílek dokáže okouzlit všechny.

Michal Čada


Dobrý den, nevím jak Vám mohu na Vaše stránky přidat pozitivní recenzi, tak jsem se rozhodl Vám ji aspoň poslat emailem. Děkujeme za krásné vystoupení pro naše děti. Vystoupení se líbilo nejen dětem ale i dospělým, které jste vtáhnul a zapojil do kouzelnického vystoupení. Jsme rádi, že jste přijal naše pozvání a udělal nám krásné vystoupení. Rádi se na Vás budeme těšit i příští rok.

Olomouc City


Já na Vás dostala neskutečné ovace, takže doufám, že to nebylo poslední vystoupení u nás!

Biopark Šťít


Krásný zážitek s opravdovým kouzelníkem. Vtipné zapojení dětí, ale i dospělých do programu. Ještě jednou děkuji Jitka Brusová.

Miroslav Leština


Opravdové kouzelné překvapení nejen pro nevěstu a ženicha, hlavně však kouzelné chvíle pro děti. Ještě druhý den všichni neustále diskutovali, jak to dělal.

Lucie Ouřecká


Úžasné odpoledne! Skvělá atmosféra. Děti byly nadšené!!!

Logo Logo Logo Logo Logo

Nebo mi zavolejte!

+420 774 227 056

Poptávkový formulář

Jen neváhejte a kontaktujte mě!

Nebo mi zavolejte!

+420 774 227 056