Má pověst mě předchází

Vykouzlím i spokejené klienty

Jakub Kornfeil - Moto3


Skvělá SHOW, která předčila mé představy. I přes to, že jsme bojovali s místem, tak pan Jílek se s tím popral skvěle. Hosty nejvíce nadchlo kouzelní s kartami, které prostě nikdo nepochopil. Myslím, že všichni do jednoho se skvěle bavili. Můžu jen doporučit a panu Jílkovi moc děkuji.

Lucie Musilová - narozeninová oslava


Děkujeme za skvělou kouzelnickou SHOW pro děti a velký úspěch jste měl i u rodičů. Moc jsme si to užili a děti se parádně bavily. Myslím, že 7. narozeniny naší Nikolky jsme nemohli lépe oslavit. Ještě jednou děkuji a klobouk dolů.

Michaela Burdychová


Chtěla jsem napsat nejvíc okouzlující recenzi, ale pro Váš nedělní výkon stále nenacházím slova. Vystoupení kouzlícího klauna bylo na dětskou akci totální trefou do černého. Velmi děkujeme především za profesionalitu a to i při takovém návalu, jaký nastal. Zvládnout v jednom 200 dětí?! Klobouk dolů! Moc rádi se na Vás v budoucnu opět obrátíme!

Denní stacionář Slunečnice - Štěpánka Hrdinová


Stanislav Jílek, který pobavil všechny uživatele svým zábavným vystoupením, do kterého "zatáhl" nejenom uživatele, ale také pracovníky denního stacionáře. Nechyběla ani kouzelníkova hrdlička Charlie, se kterou se mohli uživatelé seznámit a pohladit si ji. Na konci svého vystoupení některým uživatelům vyrobil z nafukovacích balónků zvířátka a jiné zajímavé předměty. Jeho návštěva udělala všem velkou radost a budeme se těšit na další setkání.

Renata Kašparová


Pane Jílku děkujeme moc za sobotní představení. Děti byly nadšené.

Pavel Chaloupka - narozeninová oslava


Pokud chcete, aby Vám doma zůstaly kalhotky a hromada zvířátek, rozhodně si tohoto človíčka domluvte. Budu tě ze srdce a upřímně doporučovat dál. Děláš super práci. Za krásné zpestření narozenin moc děkujeme.

firma ALGORIT


Pane Jílek, děkujeme moc za představení, všem se líbilo! S pozdravem Jiří Šindelář

David Juřina - kouzelník


Hele tohle se ti fakt povedlo. Oklamat mistra manipulace na to musíš mít opravdu koule a drive, což ty máš. Skvělé vystoupení.

firma FRONTE Sezemice


Chtěla bych Vám poděkovat za páteční vystoupení a spolupráci při našem Vánočním večírku. Bylo to bezvadné, třeba se příští rok uvidíme znovu. Jinak věřte, že Vás budu doporučovat dále. Lucie Kozlová

Lenka Strnadová Kopecká


Jedním slovem úžasné vystoupení. Dcera i manžel byly okouzlení a hosti byli unešeni. Hned si brali vizitku.

Chrudimský deník


Kouzlení je vášeň. Sedmnáctiletý Stanislav Jílek z Hlinska je toho dokladem!

Lenka Chovancová - nevěsta


Krasný den, ještě jednou bych Vám oběma moc chtěla poděkovat za spolupráci. Náš svatební den jsme si moc užili my i naši hosté. Děti byly nadšené. Přeji mnoho úspěchů v osobním životě.

Logo Logo Logo Logo Logo

Nebo mi zavolejte!

+420 774 227 056

Poptávkový formulář

Jen neváhejte a kontaktujte mě!

Nebo mi zavolejte!

+420 774 227 056