Má pověst mě předchází

Vykouzlím i spokejené klienty

MARKÉTA WALTEROVÁ


Jménem svým i jménem svatebčanů Vám děkuji za výbornou zábavu a atmosféru, kterou jste zde vytvořil. Vaše vystoupení bylo vtipné a kouzla zanechala dojem. Dokonce i v ženichovi, který prohlašoval "že se jen tak lehko nedá" a nakonec měl opravdu chvilku pochybnosti, že ho začarujete do králíka.

LUCIE JANDOVÁ


Z celého srdce a zcela upřímně děkujeme za dokonalé narozeniny pro našeho syna, který měl první kulatiny a kouzelník byl pro něj dárek na utajené oslavě, kterou jsme mu uspořádali. Pan Jílek je opravdový profesionál, od prvního okamžiku přes komunikaci až po samotné vystoupení to byla neskutečná jízda. Rozparádil nejen děti, ale i dospělé, tento úžasný zážitek si poneseme všichni napořád! Děkujeme a příště se budeme těšit!

MONIKA PELIKÁNOVÁ


Kouzelníka Stanislava Jílka můžu vřele doporučit. Přijel za námi na příměstský tábor až do Ústí nad Labem. Děti byly naprosto nadšené a celý zbytek dne nemluvily o nikom jiném. Co je víc, než radost v dětských tvářích. Oceňuji rychlou a vstřícnou komunikaci, domluvu a skvělý přístup k dětem. Byla to naše první volba kouzelníka a určitě se na Standu zase příště obrátíme. Ještě jednou mockrát děkujeme..

STANISLAV KVAŠ


Z mého pohledu spolupráce super od komunikace až po provedení představení. Děti byli nadšené a až do večerního odchodu domů si hlídali balónková zvířátka a předměty, které Standa vyrobil. Stejně tak i přítomní rodiče.

IVANA HOLUBOVÁ


Moc doporučujeme. Naše dětská oslava byla doslova kouzelná. Zažili jsme spoustu legrace, nadšení dětí a jejich naprosté ohromení je k nezaplacení. Dcera si celý večer hraje na kouzelníka. Všichni hosté si program moc chválili, patří Vám velké díky!

MIROSLAV ŠLAPAL


Vse bylo naprosto v pořádku. Organizace důsledná, rychlá a spolehlivá. Ocenil jsem hlavně schopnost pana kouzelníka “rozhýbat” pasivní publikum.

EVA PAPOUŠKOVÁ


Dětská narozeninová oslava - Kouzelníka doporučujeme. Není nic v čem by zklamal. Budete mile překvapeni. Od super domluvy, včasného příjezdu a hlavně super vystoupení plného překvapení, které bylo vhodné jak pro malé děti, tak i dospělé. Nebudete litovat. Není nic co by se dalo vytknout. Ochotný, milý-diplomat co prostě umí!

ŠPICAROVI


Na základě zkušenosti s usměvavým a sympatickým kouzelníkem, můžu jen všemi deseti doporučit.Přijel takovou dálku k nám domů, kde jsme pořádali narozeninovou oslavu pro mé 2 dcerky Nikol 4 roky a Michalku 1 rok. Kouzelník přijel dostatečně brzy ,aby se mohl přestrojit a adaptovat v novém, jemu neznámém prostředí.Vystoupení splnilo mé očekávání a děti různého věku se vesmírně bavily a přály si, aby nikdy neodešel. Rodiče od dětí se mohli během představení v klidu občerstvit, jelikož manžel griloval a nemuseli se po nějakou domu věnovat svým dětem, která jsou plná energie a člověk je nemůže nechat bez povšimnutí. Cena byla přiměřená k výkonu a určitě bych neváhala a objednala zase. Děkujeme za krásný a jedinečný zážitek.

MARTINA SIROVÁ


V první řadě chci ocenit rychlost komunikace, časovou přizpůsobivost a komunikační dovednosti, kterými si mě pan Stanislav získal už od prvního mailu, čekala jsem odpověď v řádu dní, nikoli v rozmezí několika minut. Milé a příjemné vystupování jen dodá to pravé kouzlo celému vystoupení, které pan Stanislav s precizností sobě vlastní dokáže proložit vtipnými vsuvkami, dojemným vyprávěním, či veselými a pohotovými komentáři směrem k divákovi. Veselá povaha kouzelníka i celého vystoupení člověku vleje optimismus do žil a každý je tak vtažen do světa bez starostí, stresu a může se tak opět dostat do dětského světa plného úžasu a překvapení. Jsem ráda, že jsem při hledání kouzelníka na rozlučku se svobodou narazila právě na pana Jílka a vřele ho doporučuji všem, kteří se chtějí nechat pobavit a třeba i naučit nějaké to kouzlo.

MIRKA PINCOVÁ


Děkujeme za krásné vystoupení, všichni jsme se výborně bavili. Děti byli nadšené a já také. Jsem ráda že jsem si pozvala právě vás a že i když to k nám byla dlouhá cesta, tak jste přijel a to za solidní cenu. Určitě to nebylo naposledy!

LUCIE HECZKOVÁ


Tak jak jsme se domluvili, vše proběhlo. Pan Jílek dorazil o hodinu dřív i přesto z jaké dálky k nám jel. Vše si připravil a každé kouzlo bylo když nebudu přehánět božské. Na oslavě byli dospělí a má dcera, která po cestě domu nemluvila o ničem jiném, než o tom, jak si tuto oslavu užila. Nejen dcera, ale i hosté a já jsme byly nadšeni. Pan Jílek je naprostý profesionál, zábavný, zkušený, dobře naladěný člověk. Nemohli jsme věřit vlastním očím, když přímo s námi kouzlil. Vím, že tento den nejen mě, ale všem hostům zůstane dlouho v paměti díky této show. Když všichni odcházeli chválili, že lepší oslavu nezažili. Kouzla byly boží, jedno, které bych řekla ze bylo nejlepší když jsme s manželem nakreslili každý na svou kartu obrázek, který jsme si vymysleli a světě div se, obrázky najednou byly na jedné kartě. Byl to tak nádherný zážitek, na který se nezapomíná. Už se těším na narozeniny či akci, která v budoucnu bude, protože vím, že si p. Jílka pozveme znovu. VŘELE DOPORUČUJI na jakoukoliv akci.

Monika Chadimová


Skvělá komunikace, naprostá profesionalita, na místě byl včas a skvěle připraven, včetně dekorací. Milý a empatický přístup k dětem. Oslavenec i ostatní děti si to moc užili. Neustále mně chodí pochvalné sms od rodičů, že jsme měli skvělou oslavu a že dětem se to moc líbilo, totéž sdělují synovi děti ve škole. Jediným ,,negativem" bylo , že syn po oslavě odmítal jít spát a řešil, jak to ten Standa kouzelník dělá? Skvělou zkušenost se Standou máme i s jeho vystoupením na lodi Arnošt v Pardubicích o letních prázdninách. Už jsme byli dvakrát a syn už se těší zase na prázdniny a na loď s kouzelníkem. Je to kouzelník s velkým K a člověk, který Vám rozzáří jakýkoliv významný den.

LAUFEN s.r.o.


Rychlost komunikace je kouzelná pro mě až nadpozemská. Pan kouzelník dorazil na akci s předstihem a bez problému, což v případě umístění našeho showroomu není tak úplně samozřejmost. Osobně jsem bohužel čáry v akci neviděla, ale reakce hostů byla jen pozitivní. Moc děkuji za opravdu vstřícný přístup a budu se těšit, pokud se najde příležitost na opětovnou spolupráci.

DANIEL RUCK


Moc děkujeme za Vaše vystoupení, všichni byli nadšení. Skvěle jste odhadl naší skupinu a vyvážil dětské i dospělé kouzla a vtípky. Celý večer jsme diskutovali jak jste triky udělal. Také musím moc poděkovat za to, jak jste se věnoval dětem při Vaší autogramiádě a balónkování. Vaše představení bylo prostě moc hezké, vtipné a profesionální“.

FIRMA CAT CUT


Nemám co bych vytkla, myslím, že budu hovořit za všechny: Výborná komunikace, skvělá příprava a organizace. Všichni byli nadšení Vaší mikromagií, vše bylo dle domluvy, ještě jste zůstal déle než bylo původně domluveno. Je skvělé, že jste mobilní a ochotný cestovat. Nevím co více dodat, prostě skvělá práce, působíte velice sympaticky, příjemně a mile a jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost Vás osobně poznat a doufám, že se ještě uvidíme a využijeme Vaších perfektních služeb, budu Vás dále doporučovat kde jen to bude možné. Haraštová

Michaelská POUŤ - Ostrov


Děkuji za skvělá dvě kouzelnická vystoupení na Michaelské pouti v Ostrově. Ač to byl program především pro děti, pobavil jste skvěle i nás dospěláky. Myslím, že rozzářené tváře celého publika toho byly důkazem. Moc se mi líbila Vaše komunikace s dětmi, perfektně to fungovalo na obě strany. Děti Vás úplně hltaly. Oceňuji i Váš profesionální přístup k akci a příjemnou, bezproblémovou komunikaci. Věřím, že jsme se u nás v Ostrově neviděli naposledy.

Logo Logo Logo Logo Logo

Nebo mi zavolejte!

+420 774 227 056

Poptávkový formulář

Jen neváhejte a kontaktujte mě!

Nebo mi zavolejte!

+420 774 227 056